Αρχική --> Ανακοινώσεις --> Προθεσμία υποβολής αίτησης για ένταξη φοιτητών στο νέο Πρόγραμμα Σπουδών του Διεθνούς Πανεπιστημίου Ελλάδος
Παρασκευή, 13 Σεπτέμβριος 2019 07:44

Υπενθυμίζουμε στους φοιτητές του τρέχοντος προγράμματος σπουδών του τμήματος Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής του πρώην ΤΕΙ Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης που έχουν δικαίωμα ένταξης (σύμφωνα με την παρ. 5 του αρθρ. 31 του νόμου 4610/19) στο νέο Πρόγραμμα Σπουδών του Διεθνούς Πανεπιστημίου Ελλάδος, ότι η καταληκτική ημερομηνία για την υποβολή αίτησης στη Γραμματεία του Τμήματος είναι η 15/9/2019 διαφορετικά μέσα σε εξήντα (60) ημέρες από την ανάρτηση της βαθμολογίας στο τελευταίο μάθημα.