Αρχική --> Ανακοινώσεις --> Πρόσκληση Φοιτητών για συμμετοχή στο πρόγραμμα Πρακτικής Άσκησης μέσω ΕΣΠΑ
Πρόσκληση Φοιτητών για συμμετοχή στο πρόγραμμα Πρακτικής Άσκησης μέσω ΕΣΠΑ
Τετάρτη, 04 Σεπτέμβριος 2019 23:53

Ενημερώνουμε τους φοιτητές που ενδιαφέρονται να πραγματοποιήσουν την Πρακτική τους Άσκηση μέσω του προγράμματος «Πρακτική Άσκηση Τριτοβάθμιας Εκπαίδευσης του ΤΕΙ Ανατολικής Μακεδονίας και Θράκης» του Επιχειρησιακού Προγράμματος «Ανταγωνιστικότητα - Επιχειρηματικότητα - Καινοτομία 2014-2020» που συγχρηματοδοτείται από το Ευρωπαϊκό Κοινωνικό Ταμείο με ημερομηνία έναρξης την 1η Νοεμβρίου 2019, ότι έχει αρχίσει η διαδικασία των ηλεκτρονικών αιτήσεων που θα διαρκέσει από 03/09/2019 έως και 23/09/2019.

Τα απαιτούμενα δικαιολογητικά μπορούν να κατατεθούν είτε αυτοπροσώπως από τον φοιτητή στο Γραφείο Πρακτικής, είτε να σκαναριστούν και να αποσταλούν μέσω e-mail έως 30/09/2019.

Η αίτηση συμπληρώνεται μέσω της ιστοσελίδας του Γραφείου Πρακτικής, στην ηλεκτρονική διεύθυνση work.teiemt.gr.

Αναλυτικά η ανακοίνωση (pdf).