Αρχική --> Ανακοινώσεις --> ΑΝΑΝΕΩΣΕΙΣ ΕΓΓΡΑΦΩΝ-ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ 2018
ΑΝΑΝΕΩΣΕΙΣ ΕΓΓΡΑΦΩΝ-ΔΗΛΩΣΕΙΣ ΜΑΘΗΜΑΤΩΝ 2018
Τρίτη, 20 Μάρτιος 2018 10:57

Οι ανανεώσεις εγγραφών και οι δηλώσεις μαθημάτων θα πραγματοποιούνται ηλεκτρονικά από τις 05/03/2018 έως και 30/04/2018.  Σημειώνεται ότι επιπλέον παράταση δε θα δοθεί και διορθώσεις δε θα γίνουν, γι’ αυτό και πρέπει να ελέγχετε ότι έχετε οριστικοποιήσει τη δήλωση σας και έχει αποσταλεί στη Γραμματεία μετά την παρέλευση 5-7 ημερών.

Ενημερώνουμε, επίσης, ότι οι φοιτητές που βρίσκονται στο 8ο εξάμηνο και άνω μπορούν να δηλώσουν απεριόριστες ώρες μαθημάτων των μονών και ζυγών εξαμήνων και να εξεταστούν σε αυτά, εφόσον τα έχουν δηλώσει έστω και μία φορά στο παρελθόν.

Μαθήματα που δεν υπάρχουν στην τρέχουσα δήλωση και οι φοιτητές εξετάζονται παράνομα, δεν υπάρχει η δυνατότητα να δηλώνονται από τη Γραμματεία παράτυπα.

ΕΠΙΣΗΜΑΝΣΗ: Όσοι φοιτητές δεν έχουν επικαιροποιήσει τον κωδικό τους στην εφαρμογή u-register, δεν θα μπορέσουν να δηλώσουν μαθήματα.

Από τη Γραμματεία